Sunkiųjų metalų detoksikacija

Sunkieji metalai (gyvsidabris, švinas, kadmis, arsenas) yra viena iš toksinų rūšių, kurie prisideda prie didžiulio vėžinių susirgimų, autoimuninių, neurodegeneracinių ligų, tokių sutrikimų, kaip autizmas, lėtinio nuovargio sindromas  – dramatiško augimo.

Šiandien kalbėsime apie sunkiųjų metalų detoksikacijos strategiją. Kalbu apie sunkiuosius metalus, gaunamus iš užterštos aplinkos, vandens, oro, maisto, pavyzdžiui tam tikros žuvies, jūros gėrybių, kuri užteršta gyvsidabriu. Beje, kuo jaunesnis esate, tuo labiau pažeidžiamesnis.

🥦🥦🥦

Sunkieji metalai gali kauptis mūsų audiniuose ir prasiskverbti pro kraujo ir smegenų barjerą. Apsinuodijimas sunkiaisiais metalais gali paveikti įvairias kūno dalis, įskaitant širdį, virškinimo sistemą, neuronus, raudonuosius kraujo kūnelius, gali sukelti anemiją, gali atakuoti ATP (Adenozino trifosfatas (ATP) yra koenzimas, kaupiantis energiją ląstelių medžiagų apykaitos procesams palaikyti) ir sukelti nuovargį, gali paveikti tam tikrus baltymus, kurie pavyzdžiui atsakingi už plaukų augimą ir gali sukelti plaukų slinkimą, kas šiuo metu yra labai dažna problema.

Sunkieji metalai taip pat sukuria daug laisvųjų radikalų, oksiduojasi ir verčia mūsų antioksidantus dirbti sunkiau. Sunkieji metalai netgi blokuoja mūsų endogeninius antioksidantus.

Mūsų kūnai turi labai galingą detoksikacijos sistemą, tačiau sunkieji metalai blokuoja šią svarbią sistemą.

Nors galima tam tikru laipsniu išvengti sunkiųjų metalų, tikrai visiems pravartu sustiprinti savo detoksikacijos fermentus: glutationą ir SOD (superoksido dismutazė). Šie fermentai padeda suskaidyti chemines medžiagas ir padeda išvengti oksidacijos bei laisvųjų radikalų daromos žalos.

🥦🥦🥦

Visa laimė, kad yra augalų, kurie padeda detoksikuoti organizmą ne tik per chelavimą – tai procesas, kai sunkieji metalai prijungiami prie kokių nors medžiagų ir taip išvedami iš organizmo, bet tiesiog gali teigiamai veikti  jūsų genus, kurie padeda reguliuoti detoksikacijos sistemas.

🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦

Geriausi augalai sunkiųjų metalų detoksikacijai palaikyti:

  1. Sulforafanas (brokolio daigai arba brokolių mikrožalumynai – tai jauni brokolių daigų ūgliai) – nebūtina daug, nors po truputį įdėti į salotas kelis kartus per savaitę. Brokolių daigai yra 20-40, kartais iki 100 kartų daugiau koncentruoti nei brokoliai. Todėl jų nereikia daug, kad pasiektume efektą.
  2. Kalendra – šis augalas žinomas labai seniai, jo net buvo rasta faraono Tutanchamono kape. Jis turi stiprų detoksikuojantį, cheluojantų, netgi antikonvulsinį poveikį. Tad rekomenduoju auginti ir valgyti daug kalendros.
  3. Alicinas (esantis česnake) – tai labai stiprus cheluotojas ir padeda stiprinti detoksikuojančius genus.
  4. Kurkuminas (ciberžolėje)
  5. Kryžmažiedės daržovės

🥦🥦🥦

Du geriausi būdai išvengti sunkiųjų metalų:

  1. Vartokite ekologišką maistą
  2. Įsigykite vandens filtrą

 

Tokia mityba, praturtinta svarbiais detoksikuojančiais augalais turėtų tapti mūsų gyvenimo stiliumi.

🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦🥦

Bet, kartais to gali nepakakti.

Jei norime geresnio efekto, jei nesugebame tobulai maitintis,  jei norime padėti savo organizmui detoksikuotis, rekomenduoju kelis  saugius ir efektyvius maisto papildus, kuriuos naudoju Neolife mokslininkų sukurtoje detoksikacijos programoje.

Tai Betaguard, autorinis vėžio tyrinėtojo, toksikologijos tėvo, vieno pirmųjų mokslininkų, panaudojusį chelavimo mechanizmą, kuriant papildus – Dr. Arturo Fursto preparatas.

Tai natūralus papildas su betakarotenu, raktiniais vitaminais ir mineralais –  gebantis prisijungti sunkiuosius metalus, kaip gyvsidabrį kadmį, šviną, arseną ir išvesti juos iš organizmo.

Kitas mano rekomenduojamas papildas – tai Garlic allium comlpex, čia įeina jau anksčiau minėtas detoksikantas alcinas, išgautas iš česnako, poro, svogūno, laiškinio česnako.

Ypatingai svarbu, kad specialius apvalkalėlis apsaugo nuo skrandžio rūgšties barjero ir alicinas patenka tiesiai į žarnyną, Beje, be detoksikuojančio – alicinas turi ir antiparazitinį, antivirusinį, antigrybelinį poveikį, bei nuolat vartojamas turi apsaugą nuo erkių. Apie tai – galite paklausyti kitame video.

Kviečiu jungtis į detokso programą, susisiekite su manimi.

Jos metu mes valome ne tik toksinus, sunkiuosius metalus iš organizmo, atstatome žarnyno mikroflorą, formuojame mitybos įpročius, bet kalbame ir apie smegenų detoksikaciją, apie minčių detokso naudą.

Arba galite šiuos papildus vartoti jūsų šeimoje profilaktiškai, kaip nurodyta etiketėje, kad išvengtume daugybės su intoksikacija susijusių ligų.

Būkite sveiki,

Jūsų Nijolė, sveikatos žurnalistė

 

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu