Glutationas: detox maistinių medžiagų motina

Galvojate apie pavasario detoksikaciją?

Tada taip pat turėtumėte pagalvoti apie glutationą – , antioksidantą, kuris gali būti tiesiog svarbiausia maistinė medžiaga, apie kurią nežinote.

Glutationas yra visų antioksidantų „motina“ ir vienas iš nedaugelio antioksidantų, kurį žmogaus organizmas gamina pats (arba jei kalbant moksline kalba, endogeniškai).

Jis taip pat gyvybiškai svarbus detoksikacijai.

🥦🥦🥦

Nors mes paprastai galvojame apie detoksikaciją kaip apie tai, ką darome kartą ar du per metus, glutationas darbuojasi visą parą, kiekvieną dieną, kad pašalintų iš organizmo toksinus, dėl kurių galime susirgti. 

Mokslininkai pradeda manyti, kad tai viena iš svarbiausių maistinių medžiagų ne tik optimaliai detoksikacijai, bet ir optimaliai sveikatai bei ilgaamžiškumui.

🥦🥦🥦

Glutationas yra antra pagal gausumą organizme esanti molekulė, esanti iškart po vandens (tai rodo, koks jis svarbus sveikatai). Jį sudaro trys aminorūgštys – glicinas, cisteinas ir glutamatas. Jo yra kiekvienoje ląstelėje, bet ypač koncentruotas kepenyse, kur jis atlieka svarbų vaidmenį II detoksikacijos fazėje, kai glutationas jungiasi su toksiškomis molekulėmis, kad paruoštų jas pašalinti iš organizmo. Prisijungęs prie toksiškų molekulių, glutationas padeda jas padaryti tirpias vandenyje, kad jas būtų galima lengvai išplauti iš organizmo. Jei ne glutationas, toksinai vėl kauptųsi mūsų kūne ir sukeltų ligas;

Iš tiesų, glutationo trūkumas yra susijęs su tokiomis ligomis kaip onkologinės, neurodegeneracinės ir širdies bei kraujagyslių ligos.

🥦🥦🥦

Padidinkite savo glutationo lygį!

Glutationas natūraliai gaminamas organizme, tačiau senėjimas, netinkama mityba, alkoholis, stresas, intensyvus fizinis krūvis, infekcijos, per didelis antibiotikų, cheminių medžiagų ir kitų toksinų vartojimas išeikvoja šį svarbų antioksidantą. Tačiau gera žinia ta, kad yra daugybė veiksmingų būdų, kaip natūraliai padidinti šios sveikatą stiprinančios maistinės medžiagos gamybą.

Yra maisto produktų, kurie padidina GST fermentų (tų fermentų, kurie padeda glutationui prisirišti prie toksinų detoksikacijos metu) aktyvumą.

Daug sieros turinčių maisto produktų, tokių kaip česnakai, svogūnai, brokoliai, lapiniai kopūstai, žiediniai kopūstai, yra sulforafano junginio, kuris yra pagrindinis GST fermentų induktorius. Taip pat įrodyta, kad brokolių daigai yra išskirtinis būdas padidinti GST fermentus.

Be to, kad valgote daug šių maisto produktų, yra ir specifinių maistinių medžiagų, kurių galite vartoti norėdami padidinti glutationo kiekį.

🥦🥦🥦

Specifinės medžiagos, kurios pakelia glutationo lygį ir padeda detoksikuoti ląstelę

🥦Beta Karotenas – stiprus antioksidantas, tirpstantis riebaluose, tad labai svarbus kepenų detoksikacijai.

🥦Alfa Karotenas – keli tyrimai rodo, kad alfa karotinas daug veiksmingiau nei beta karotenas mažina mirtingumą nuo tam tikrų vėžio formų (plaučių, prostatos, kepenų ir kt.) ir riziką susirgti vėžiu, taip pat mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių sistemos ligų.

🥦Vitaminas C – kepenys vitaminą C naudoja visoms daugiau nei 2000 cheminių funkcijų. Jis ne tik detoksikuoja ir valo kepenis; jis taip pat gali padėti kepenims atsigauti po su stresu susijusių adrenalino priepuolių.

🥦Vitaminai E ir C suteikia jūsų kūnui antioksidacinę apsaugą. Tai reiškia, kad jie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie gali pakenkti sveikoms ląstelėms ir DNR. Šių vitaminų vartojimas yra labai svarbus detoksikacijos fazėje ir jūsų ilgalaikei sveikatai.

🥦B grupės vitaminai, ypač niacinas B3 , turi valomųjų savybių, kurios padeda greitai pašalinti toksinus, patekusius vartojant vaistus ir narkotines medžiagas.

🥦Varis – drauge su cinku palaiko organizmo sugebėjimą kovoti su nuodingomis medžiagomis.

Pagerina geležies absorbciją ir deguonies apykaitą kraujyje, sustiprina imuninę sistemą.

🥦Cinkas yra stiprus antioksidantas, naikinantis „laisvuosius radikalus“ organizme. Cinkas taip pat padeda pašalinti iš organizmo sunkiuosius metalus. Cinkas apsaugo organizmą nuo senėjimo (prailgina gyvenimą) ir sustiprina imuninę sistemą, pagerina medžiagų apykaitą.

🥦Magnis taip pat būtinas gaminant glutationą kuris atlieka pagrindinį vaidmenį ląstelių ir kepenų detoksikacijos keliuose.

🥦Selenas – apsaugo nuo apsinuodijimo tokiais sunkiaisiais metalais kaip kadmis, gyvsidabris ir švinas, pašalindamas juos iš organizmo. Jis veikia ir kaip antioksidantas.

🥦🥦🥦

Betaguard – Dr. Arturo Fursto autorinis preparatas lengvam detoksui

Kaip mes nuolat esame atakuojami toksinų per orą, maistą, vandenį, salytį su oda, taip nuolat turėtume palaikyti švelnią organizmo detoksikaciją be jokiš drastiškų priemonių.

Tam tikslui vėžio tyrinėtojas, toksikologijos tėvu vadinamas Dr.A.Furst 1984 metais sukūrė autorinę patentuotą karotenoidų ir reikalingiausių, aukščiau minėtų vitaminų ir minaralų formulę Betaguard.

Vartojant po tris tabletes per dieną su papildomomis(dėmesio!) trimis stiklinėmis vandens – gali padėti išvesti toksines, narkotines medžiagas, vaistus, sunkiuosius metalus iš jūsų organizmo ir pamaitinti ląstelę reikalingiausiomis maistinėmis medžiagomis.

🥦🥦🥦

Garlic allium – natūralus antibiotikas, glutationo fabrikas

Tai dar vienas detokso programai būtinas produktas, pagamintas iš česnako, svogūno, poro, laiškinio česnako (naudojama tik veiklioji medžiaga alicinas). Tabletes apvilktos apsaugine plėvele nuo skrandžio rūgšties. Sieros junginiai, esantys šiose daržovėse – padeda gaminti glutationą – pagrindinę detokso molekulę.

🥦🥦🥦

O čia galite įsigyti narystę mėnesio detokso programoje (dabar su nuolaida).

Detokso programa (startas balandžio 27 d, pasiruošimas nuo balandžio 20 d jaunaties)

Noriu pirkti tiesiai iš gamintojo? Registracija čia:

https://neolifeshop.com/create_account.php?type=reseller&sponsor=57-442476Jūsų Nijolė, sveikatos žurnalistė

Šaltiniai:

– https://www.naturalgrocers.com/health-hotline-article/glutathione-mother-detox-nutrients

–  Li C, Ford ES et al. Serum alpha-Carotene Concentrations and Risk of Death Among US Adults, Arch Intern Med. 2010 Nov 22.

–  Mink KB et al. Serum carotenoid levels and risk of lung cancer death in US adults. Cancer Sci. 2014 Jun;105(6):736-43. doi: 10.1111/cas.12405. Epub 2014 May 6.

–  Abar L et al. Blood concentrations of carotenoids and retinol and lung cancer risk: an update of the WCRF-AICR systematic review of published prospective studies. Cancer Med. 2016 Aug;5(8):2069-83. doi: 10.1002/cam4.676. Epub 2016 Jul 6

 

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu