Perimenopauzės rinkinys

Tai keturių pagrindinių papildų rinkinys moteriai, išgyvenančiai perimenopauzės (tai gyvenimo laikotarpis iki menopauzės, kai mažėja hormonų gamyba ir gali atsirasti tam tikrų simptomų) periodą. Tai būtiniausi produktai tinkamai pasiruošti menopauzei ir lengvai ją išgyventi.

  • Formula IV
  • Wheat germ oil with vitamin E –
  • Cruciferous plus
  • Kal-Mag plus D

 

165,90 Eur

Tai keturių pagrindinių papildų rinkinys moteriai, išgyvenančiai perimenopauzės (tai gyvenimo laikotarpis iki menopauzės, kai mažėja hormonų gamyba ir gali atsirasti tam tikrų simptomų) periodą.

Formula IV aprūpina moterį natūraliais fitoestrogenais (lipidų ir sterolių mišiniu) bei būtinų vitaminų ir mineralų rinkiniu (ši formulė su geležimi).

Wheat germ oil with vitamin E – mažina karščio bangas, skatina lytinių hormonų gamybą, apsaugo nuo širdies nepakankamumo, padeda odai ir gleivinėms išlaikyti drėgmę.

Cruciferous plus – manoma, kad kryžmažiedžių ekstraktas skatina estrogenų gamybą, lengvina menopauzės simptomus, saugo nuo osteoporozės, veikia, kaip cistų, miomų, onkologinių susirgimų profilaktika.

Kal-Mag plus D – kalcio, magnio ir vitamino D papildas padeda patekti kalciui į kaulus, osteoporozės prevencija, ramesnis miegas.

 

Rekomenduoju paskaityti

Meniu