Kaip išspausti naudos iš pandemijos

Šiandien noriu papasakoti apie šviesiąją pandemijos pusę, ir kokie GERI (ne tik BLOGI) pokyčiai vyksta žmonių sąmonėje štai jau pusantrų metų. Kaip ir bet kurioje gyvenimo situacijoje, taip ir šioje, svarbu, kokią kryptį mes pasirinksime.

Mes renkamės kiekvieną gyvenimo minutę, bet kai kurie pasirinkimai gali turėti dramatišką rolę mūsų likimui.

Taigi, kaip išnaudoti pandemiją savo labui.

Gal pamenate, kad 2020 kovą, užgriuvus pirmąjai Covid bangai, iš vaistinių buvo šluote iššluotas C vitaminas ir kiti imunitetą stiprinantys preparatai

Kol nebuvo sukurtos vakcinos, gydytojai ir žiniasklaida rekomendavo stiprinti savo organizmą tam tikrais vitaminais, mankštintis. Juk pamenate, kaip prasidėjus karantinui, žmonės ėmė važiuoti į miškus vaikščioti, ėmė sportuoti namuose, sveikiau maitintis.

Sveikos gyvensenos idėja dar labiau suaktyvėjo pastaruoju metu, kai

  • a) susirgus bet kokia liga į ligoninę taip paprastai nebepakliūsi,
  • b) o ir pakliūti šiais neramiais laikas, tiesą sakant, nebesinori.

Taigi peršasi vienintelė logiška išvada: sveikatą pats laikas paimti į savo rankas – ir nesvarbu, ar nori apsisaugoti nuo virusų, ar turi padidėjusį kraujo spaudimą ar padidėjusį cukraus kiekį kraujuje.

Taigi, ką byloja pastarųjų metų statistika?

Ir pasaulinė, ir Lietuvos.

Prognozuojama, kad COVID-19 krizės metu pasaulinė vien imuninių sveikatos papildų rinka nuo 16,8 mlrd. JAV dolerių 2020 metais pakils iki 27,6 mlrd. 2026 metais.

O tai reiškia, kad COVID-19 pandemijos metu žmonės iš naujo atranda mitybos galią stiprinti organizmo imuninę sistemą, nes Koronaviruso protrūkis išryškino stiprios imuninės sistemos vaidmenį kovojant su infekcijomis. Tad imuninės sistemos papildai yra vartojami tiek siekiant apsisaugoti nuo infekcinių ligų, tiek norint apskritai  išlikti sveikiems.

Kokia situacija Lietuvoje?

Šįkart informaciją pateikiau iš viešai prieinamų ir publikuojamų straipsnių ir interviu su vaistininkais. Anot farmacininkų, kai kurių papildų pardavimai per pastaruosius metus padvigubėjo.

Kita vertus, yra ir

Tamsioji užslėpta pandemijos pusė

  • Per pastaruosius dvejus metus padvigubėjo antidepresantų pardavimai.
  • Penktadaliu per karantiną padidėjo vaistų nuo širdies pardavimai.

Didėja vaistų pardavimai ir visame pasaulyje.

Štai labiausiai parduodamų vaistų trejetukas:

  • Vaistai nuo skrandžio opos ir rėmens
  • Vaistai nuo cholesterolio
  • Antidepresantai

Ar mes galime ką nors pakeisti?

Galime, ir labai daug. Greta oficialiosios medicinos, kuri gydo ligas vaistais, egzistuoja ir kita – funkcinė medicinė, prevencinė, individualizuota medicina, kuri ieško priežasčių ir šalina jas.

Papildų terapija – tik viena iš funkcinės medicinos sričių, bet labai reikšminga.

Taigi, koks mūsų pasirinkimas:

  • Ar mes kasryt seksime užsikrėtimų ir mirčių statistiką, žiūrėsime TV ir gyvensime baimės ir, dar blogiau, pykčio, beviltiškumo bei neapykantos kitaminčiams atmosferoje – o tai tiesus kelias į imuniteto silpninimą ir bet kokio pobūdžio ligas?
  • Ar mes kardinaliai keisime savo gyvenimo būdą, mitybą, vartosime imuninę sistemą stiprinančius natūralius maistinius papildus ir stiprinsime savo silpnąsias organizmo sritis.

Pavyzdžiui, jei esate širdininkas ar jūsų šeimoje dominuoja kraujotakos sistemos ligos, darykite viską, kad stiprintumėte širdį, keiskite mitybą, vaikščiokite, susiraskite ir vartokite bent jau aukščiausios kokybės Omega 3 preparatą.

Jei tyrimai rodo, kad padidėjęs cukraus kiekis kraujuje, tuoj pat keiskite mitybą, reguliuokite svorį, įsiliekite į kokią nors sveikatingumo grupę FB, kartu visada lengviau keliauti.

O šiuo pandemijos laikotarpiu kiekvienuose namuose turėtų būti (ir vartojami)J antikovidinio protokolo papildai: vitaminas C, vitaminas D, cinkas, kvercetinas, resveratrolis bei geros žalios arbatos pakelis ar EPCG koncentratas.

Stiprindami savo imuninę sistemą DABAR, domėdamiesi pačia sveikatingumo idėja ir ją skleisdami, mes žingsnis po žingsnio galime pakeisti savo ir savo artimųjų, vaikų ir net anūkų sveikatą, gyvenimo kokybę ir net galimai trukmę.

Virusai ateina ir praeina, o įpročiai išlieka.

O aš kviečiu jus vieno mėnesio detoksikacijos ir įpročių keitimo programai kartu su manimi ir kitais bendraminčiais.

Jūsų Nijolė,

sveikatos žurnalistė

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu