Slenkantys plaukai – ledkalnio viršūnė

Pataruoju metu į mane kreipiasi daug moterų su problema: kuokštais slenka plaukai. Dažnai, slinkimas pastebimas, praėjus trims – šešiems mėnesiams po Covid ligos.Tačiau ekspertai teigia, kad tokį plaukų slinkimą gali sukelti bet kokio tipo sunkus stresas, nesvarbu, ar tai yra stresas jūsų kūnui dėl ligos, ar emocinis stresas, pavyzdžiui, artimo žmogaus mirtis, ar dabartiniai įvykiai karo Ukrainoje fone, kurie jau veikia kaip lėtinis stresas, nerimas, baimė.

Kas gi nutinka plaukams streso metu? Taigi, jei trumpai, organizmas, malšindamas streso daromą žalą, suvartoja visas maistines medžiagas, kokias tik gauname. Ir pasiima visas sankaupas iš kaulų, plaukų, nagų, odos, ir kitų “ne pirmo svarbumo” organų. Taip organizmas yra nualinamas ir demineralizuojamas.

Tad pirmoji užduotis mums – pasipildyti maistinėmis medžiagomis (jei sugebate, padarykite tai iš maisto, augalų), tačiau išmintinga būtų pavartoti natūralų vitaminų – mineralų kompleksą su plataus spektro vitaminais, tarp jų ir B grupe, ir mineralais, kaip selenas, cinkas, varis, chromas ir taip toliau.

Mano rekomendacija: pirmasis pasaulyje natūralus papildas iš maisto su lipidų sterolių mišiniu: Formule IV

„Formula IV“ polivitaminų ir mineralų maisto papildas, „NeoLife“, 100 kaps.

arba Formule IV plus (šis be geležies).

„Formula IV Plus“ polivitaminų ir mineralų maisto papildas, „NeoLife“, 60 paros normų

Tačiau gali būti ir antra priežastis.

Plauko folikulas yra maitinamas labai menkų kraujagyslių ir bet koks spazmas (pvz, sukeltas streso) gali turėti įtakos plauko mitybos sutrikimui.  Tai lemia, kad plaukai gauna mažiau maisto medžiagų.

Ir tada mūsų antroji užduotis yra aktyvinti kraujotaką smulkiuosiuose kapiliaruose: vartoti daug polifenolių, antioksidantų: labai daug tamsių spalvų  uogų, vaisių, daržovių.

Jei tai nepavyktų, nuoširdžiai rekomenduoju TRE ekstraktą,

„Tre“ maisto papildas, maistinių medžiagų ekstraktas, „NeoLife“, 750 ml

kuris praeina smegenų kraujo barjerą ir pamaitina bei aktyvina kraujotaką smulkiuosiuose kapiliaruose, taip pat lėtina senatvinius procesus, vartojamas alzheimerio prevencijai ir turi daug kitų verčių.

Jei ir tai nepadeda, arba jei norite tiesiog pamaitinti kiekvieną savo kūno, ir plauko ląstelę, rekomenduoju Neolife shake kokteilius su 22 aminorūgštimis bei vitaminų ir mineralų kompleksu, o taip pat 5 g.skaidulų, kuriuo pakeisite vieną maitinimą (pusryčius, pietus ar vakarienę).

„NeoLifeShake“ baltyminis gėrimas – maisto pakaitalas, vanilės skonio, „NeoLife“, 15 pak.

3 dalykas, reikia šalinti pačią priežastį: stresą. O tam jums padės ir pirmasis papildas su B grupe. Taip pat galite pridėti magnesiumcomplex, apie kurį jau kalbėjau anksčiau.

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
slenka plaukai sveikatos žurnalistė

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu