Pienligė. Candida protokolas

Ar sergate šlapimo pūslės infekcijomis? Pienlige? Sinusitais? Kenčiate nuo nepaaiškinamų odos bėrimų? Arba susimąstote, kodėl skauda sąnarius, sunku susikaupti ar užmigti? 

Taip gali pasireikšti Candida mieliagrybio perteklius…

Candida yra labiausiai paplitęs grybelis žmogaus organizme, randamas burnoje, virškinamajame trakte, tiesiojoje žarnoje ir makštyje. Paprastai jis yra nekenksmingas, nes mūsų žarnyne esančios sveikos bakterijos kontroliuoja grybelį. Tačiau, jei yra mikrobų disbalansas arba mūsų imuninė sistema neveikia tinkamai, Candida infekcija gali sukelti virškinimo problemų ir išplisti į kitas kūno vietas, įskaitant kraują, odą ir membranas aplink širdį ar smegenis.

Vienas labiausiai moteris kamuojančių negalavimų, kuriuos sukelia candida – tai pienligė ar kitaip, kandidozė.

KAS DAŽNIAUSIAI SUKELIA KANDIDOZĘ (ir kitas su šiuo mieliagrybiu susijusias, aukščiau minėtas ligas)

Antibiotikai

Plataus spektro antibiotikų problema yra ta, kad jie neskiria gerųjų ir blogųjų bakterijų. Jie nužudo jas visas! Po antibiotikų kurso jūsų žarnynas gali tapti Candida veisimosi vieta.

Cukrus

Candida yra mielės, kurios minta rafinuotais angliavandeniais, tokiais kaip cukrus ir alkoholis. Dar blogiau, per didelis Candida augimas taip pat gali padidinti jūsų potraukį šiems maisto produktams.

Vėžio gydymas

Chemoterapija ir spinduliuotė gali nužudyti sveikas bakterijas taip pat, kaip ir antibiotikai, todėl jūsų sistema yra neapsaugota ir atvira kandidozės augimui.

Cukrinis diabetas

Kadangi Candida yra mielių rūšis, o cukrus maitina mieles, suprantama, kad sergantiems cukriniu diabetu yra didesnė rizika susirgti Candida sindromu.

Susilpnėjusi imuninė sistema

Tie, kurie serga uždegiminėmis ir autoimuninėmis ligomis, turi didesnę riziką sirgti kandidoze.

Candida protokolas

Candida dieta, kartais vadinama Candida protokolu, yra priemonė palengvinti Candida infekcijų simptomus. Šime protokole eliminuojamas  cukrus, glitimas, alkoholis, tam tikri pieno produktai ir kenksmingi priedai, taip pat vartojame mažai cukraus turinčius vaisius, nekrakmolingas daržoves.

Kartu su padidėjusiu vandens suvartojimu, šiuo protokolu siekiama sunaikinti Candida ir pašalinti ją iš jūsų sistemos.

Į savo racioną įtraukdami fermentuotų maisto produktų, tokių kaip kefyras, kimchi ir rauginti kopūstai, įvesite sveikų probiotikų, kurie padės atkurti žarnyno biomo pusiausvyrą.

Papildomi probiotikai gali būti vartojami kaip papildai, tačiau būtinai rinkitės aukštos kokybės prekių ženklus ir tokius probiotokus, kurie būtų gyvi, kurių sudėtyje yra bent 5 skirtingų raktinių bakterijų padermių, apsaugotų nuo skrandžio rūgšties kokia nors technologija.

Apskritai Candida protokolas yra skirtas sumažinti uždegimą įtraukiant sveiką maistą, kuris gali būti naudingas jūsų žarnynui, ir laikui bėgant sumažinti kandidozės riziką.

Jei jaučiate kandidozės simptomus

Rekomenduojama laikykitis šios dietos keturias–šešias savaites ir stebėkite, kaip gerėja jūsų sveikata.

Rekomenduojama  taip pat pridėti keletą priešgrybelinių papildų, žudančių mieles ir grybelius bei atstatyti žarnyno mikroflorą probiotikais.

Mano rekomendacija:

Garlic alllium – česnako, poro, svogūno, rozmarino antibakterinis, antimielinis, antivirusinis, antigrybelinis papildas.

Acidophilus Plus – gerosios žarnyno bakterijos.

„Garlic Allium Complex“ česnako ir svogūno maisto papildas, „NeoLife“, 60 tab.

„Acidophilus Plus“ maisto papildas, „NeoLife“, 60 kaps.

Svarbu:

Jei vartojate abu šiuos papildus, svarbu daryti kuo ilgesnę pertrauką tarp jų.

Geriausia išgerti dvi Garlic allium tabletes po pusryčių ir dvi Acidophilus Plus vakare prieš miegą.

Būkite sveiki ir linksmi,

Jūsų Nijolė, sveikatos žurnalistė

 

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu