Pavojingiausias magnio deficito sindromas

Pavojingiausias magnio deficito sindromas yra ne raumenų traukuliai ar akių tikas, ne nuovargis ar padidėjęs kraujo spaudimas, ne nemiga ar net migrena. Yra kai kas pavojingiau.

Ir tai yra patologinė kalcifikacija.

Kalcis kaupiasi ne tik  arterijose, bet akyse, smegenyse, insktuose, net jūsų širdyje.

Magnis yra kontrolierius kitų mineralų, tarme tarpe kalcio.

Magnis apsaugo ląstelėse nuo kalcio kaupimosi jose.

🥦🥦🥦

Apie magnio svarbą

Magnis yra būtinas daugiau nei 700 biocheminių reakcijų organizme. Jis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą bei normalią psichologinę funkciją, normalią kaulų bei dantų būklę, baltymų sintezę bei raumenų funkciją, be to jis dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Jis taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

🥦🥦🥦

Magnio trūkumas dažnesnis nei manyta

Magnio (Mg) trūkumas yra labai dažnas. Jei anksčiau buvo manoma, kad jo pakankamai galima gauti su maistu, dabar ekspertai skaičiuoja, kad daugiau nei pusės mūsų ląstelėse labai trūksta magnio.

Įprastas magnio kraujo tyrimas gydytojo kabinete nieko nepasako. Jūs galite turėti didelį Mg trūkumą. ir turėti normalų Mg kiekį serume.

Mat magnio tik 1 procentas yra kraujyje (visa kita yra kauluose ir visose ląstelėse), ir šį kiekį organizmas žūtbūtinai siekia išlaikyti.

Mokslininkai, mitybos specialistyai teigia, kad norint sumažinti magnio deficitą, kad jūsų ląstelės tinkamai veiktų, gali prireikti mėnesių sveikos mitybos, o dažnai ir magnio papildų vartojimo.

🥦🥦🥦

Magnio trūkumo priežastys

Yra daug priežasčių, dėl kurių gali atsirasti magnio trūkumas – mažai magnio turinčių maisto produktų vartojimas, ūkininkavimo būdo pokyčiai, maisto perdirbimo metodai, taip pat receptinių bei nereceptinių vaistų vartojimas, lėtinės ligos, tokios kaip II tipo diabetas, senėjimo procesas, maistas, iškreipiantis magnio ir kalcio balansą ir t.t.

🥦🥦🥦

Maistas, gausus magnio

Pirmiausia tai žalios lapinės daržovės, riešutai ir sėklos, žuvis, ankštiniai, visadaliai grūdai. Tačiau yra niuansų, kai kurios dalys, kaip antai netirpios skaidulos, fitatai, sėklų ar riešutų lukštai ir t.t.  trukdo magnio įsisavinimui.

🥦🥦🥦

Suplemetacija. Kokią magnio formą rinktis?

Daugeliui pravertu papildyti mitybą  magnio papildais.

Kokius rinktis?

Svarbiausia – net ne forma (nes skirtingiems žmonėms kartais veikia skirtingos magnio formos), bet biologinis prieinamumas.

🥦🥦🥦

Mano rekomendacija

Būtent todėl „NeoLife“ Mokslo patarėjų taryba sukūrė magnio kompleksą „Magnesium Complex“, kuris apjungia tris gerai žinomas magnio formas „Tri-Mag“ mišinyje ir pilnaverčio maisto augalines maistines medžiagas „PhytoMag“ mišinyje, kurios puikiai papildo mitybą.

„NeoLife Tri-Mag“ dviejose tabletėse yra 300 mg magnio iš trijų pagrindinių šaltinių.

Dvigubų aminorūgščių magnio chelatas yra sujungtas su glicinu, siekiant išgauti itin biologiškai prieinamą ir įsisavinamą magnio formą.

Tri-magnio citratas yra organiškai sujungtas natūralus magnio šaltinis, turintis didelį biologinį prieinamumą.

Magnio oksidas turi didžiausią magnio koncentraciją ir yra lengvai įsisavinamas.

„NeoLife PhytoMag“ yra originalus mišinys iš burokėlių, lapinių kopūstų, brokolinių kopūstų bei ridikų. Šie pilnaverčio maisto produktai suteikia augalinių maistinių medžiagų ir yra natūralūs magnio šaltiniai.

Magnio kompleksas yra sukurtas naudojant  3 D technologiją, kuri padidina biologinį prieinamumą ir užtikrina greitą ir visišką dezintegraciją, ištirpimą (disolution) ir dispersiją.

Ši unikali technologija yra orientuota į tris svarbiausius

virškinimo etapus ir optimalų biologinį prieinamumą:

Dezintegracija – tabletės greitai suyra skrandyje.

Ištirpimas – veikliosios medžiagos greitai ištirpsta skrandžio turinyje.

Dispersija – kai skrandžio turinys pereina į žarnyną, veikliosios medžiagos yra plačiai išsklaidomos, todėl maksimaliai padidėja biologinis prieinamumas ir nauda vartotojams.

Vegetariška/veganinė formulė. Pagaminta visiškai be gyvūninės kilmės ingredientų.

Magnio kompleksas atitinka griežtus žaliavų atrankos kriterijus, kurių tikisi

papildus vartojantys vegetarai bei veganai.

Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ir

konservantų.

„Magnesium Complex“ maisto papildas, „NeoLife“, 60 tab.

🥦🥦🥦

Jūsų Nijolė

P.S. P.S. Norintys sutaupyti ir pirkti papildus tiesiai iš gamintojo, gamintojo, pasinaudokite narystės galimybe. Registracija čia:

https://neolifeshop.com/i/registration.html?type=reseller&sponsor=57-862158

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu