PAPILDŲ RINKA: KO NEPERSKAITYSIME ETIKETĖSE (žymiausio formulių eksperto patarimai)

Shawn Wells, tituluojamas vienu žinomiausiu pasaulio papildų formulių ekspertu sporto mitybos, ilgaamžiškumo ir papildų terapijos srityse.
Šiandien pateiksiu jo patarimus, kaip atsirinkti papildus, kas svarbiausia, juos gaminant ir ko mes niekada neišskaitysime etiketėse.

Plačiau šiame įraše:

Taigi, jis sako, kad mes, eiliniai vartotojai, dažnai nieko negalime suprasti iš produkto etiketės, „nes 1 mg gali būti geriau nei 1000 mg, ir kartais mažiau gali kainuoti brangiau”.
Anot Shawn Wells, svarbiausi dalykai etiketėje yra nematomi: ar visi ingredientai veikia sinergiškai, ar sudėta tinkama forma, tinkama dozė, koks žaliavos šaltinis, o svarbiausia, ar gali paskambinti gamintojui ir gauti atsakymą.
„ Jei po daktaro Ozo laidos kitą dieną lentynos jau lūžta nuo reklamuoto produkto (išleisto praktiškai be kontrolės ir kainuojančio 10 dolerių už butelį – tai jau raudona vėliava. Reikia bėgti kuo toliau. Aš patariu ieškoti kompanijos, kuri turi nepriekaištingą istoriją, gerą reputaciją, turi atlikusi testus ar klinikinius tyrimus“, – pataria Shawn Wells.
Anot jo, mes niekaip neišskaitysime etiketėje, kurioje parašyta “ginkobiloba”, ar šio produkto kaina yra 25 doleriai už kilogramą ir sutrinta viskas, ar paimta tik viena tam tikra veiklioji dalis, kurios kilogramas jau turi visai kitą kainą. Ir visiškai suprantama, kad Premium klasės papildai kainuos daugiau. Nes į kainą įskaičiuota ne tik mokslinis darbas, bet ir aukščiausios klasės žaliavų, švaraus dirvožemio, klinikinių tyrimų kaina.
“Aukščiausios klasės papildas – tai nėra 5 skirtingi ingredientai, sudėti į formulę, tai 5-ių skirtingų mechanizmų, sudėtų tam tikra doze ir tam tikru santykiu, forma. O tai jau polifarmacijos sritis”, – sako Shawn Wells.
Tačiau, perspėja jis, rinkoje galime matyti tam tikrų papildų, kurie, ilgai vartojant, gali pakenkti.
Taigi, Shawn Wells patarimai vartotojui:
• Atradau produktą, kuris man tinka
• Gera įmonės reputacija
• Yra klinikiniai tyrimai
• Nėra skandalų
• Nėra pigių triukų
Vadinasi, galiu pasitikėti ir kitais produktais. Tačiau, jei atsiranda tik vienas produktas po reklaminio triuko – patarčiau bėgti kuo toliau.
Shawn Wells papildų penketukas:

1. Kreatinas (viena svarbiausių medžiagų sportininkams, natūraliai gaminasi organizme iš trijų amino rūgščių – metionino, arginino ir glicino.

2. Omega 3 riebiosios rūgštys.

3. Mitochondrijų papildai, vienas svarbiausių – KoQ10.
Šis papildas ypač svarbus širdžiai, nes kiekvienoje širdies ląstelėje yra nuo 500 iki 5000 mitochondrijų. Ląstelės, kurioms reikia daugiau energijos, paprastai turi daugiau mitochondrijų.
Sh.Wells, kaip ir daugelis mitybos ekspertų, tvirtina, kad labai daug ligų atsiranda dėl mitochondrijų disfunkcijos.
„Kai kalbama apie mitochondrijas, kalbame apie viską. Neveikia mitochondrijos – nėra energijos – neveikia smegenys – kyla Alzheimerio, Parkinsono grėsmė, Anot jo, įvedus Ketonus (Ketogeninę dietą) ir mitochondrijų papildus, galima pereiti iš IV Alzheimerio stadijos į I.

4. Vitaminas D.

5. Augalai adaptogenai – tai augalų grupė, kuri “reguliuoja” – sumažina ar padidina tam tikrus procesus organizme, tarsi “normalizuoja” mus (rausvoji radiola, ženšenis it kt.)
Tačiau ir čia labai svarbu, kad ingredientai būtų gerai suformuluoti, kad veiktų, ir nesvarbu, kokia forma, svarbu, kad teisingai sudėta.

“Mano misija – edukuoti. Aš tikiu papildais, giliai tikiu. Ir jei žmonės sako – papildai neveikia, jie vartoja netinkamus produktus”, – sako žymiausias formulių ekspertas.
Ir aš jam pritariu 100 procentų.

JEI NORITE SUTAUPYTI IR PIRKTI TIESIAI IŠ AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PAPILDŲ GAMINTOJO NUO 1958-ŲJŲ, KVIEČIU REGISTRUOTIS ČIA:

https://neolifeshop.com/create_account.php?type=reseller&sponsor=57-442476

Po registracijos susisieksiu su kiekvienu asmeniškai ir kartu keliausime sveikesnio gyvenimo link.

Linkėdama sveikatos, Nijolė

 

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Shawn Wells - Nijolė Koskienė

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu