Osteoporozės prevencija. Enės istorija

Mano bičiulė Ene iš Talino buvo gal  40-ties, kai jai pradėjo trupėti kaulai. Būdavo taip, kad šonkauliai lūždavo tiesiog giliau atsidusus. Kai ji su nežinau kokios stadijos osteoporoze atsidūrė ligoninėje, gydytojai jos vyrui Raivo pasakė, kad savo kojomis ji iš čia nebeišeis. Ir apskritai, kad reiktų ruoštis blogiausiam. Ir kai jau visai nebebuvo vilties, atėjo sprendimas gana greitai ją pastatęs ant kojų.

Taigi tęsiu. Jai begulint  ligoninėje be vilties pasveikti, jos bičiulis, toks švedas, atvežė dėžę štai šių buteliukų ir liepė gerti po 6 tabletes.

Gana greitai Ene pradėjo taisytis ir iš ligoninės išėjo savo kojomis, ir po šiai dienai laimingai gyvena, su mumis kopinėjo po kalnus.

Taigi, kas čia per stebuklas ir kodėl nereiktų mums laukti, kol sutrupėsime, o jau geriau prevenciškai vartoti štai šį papildą.

Jokio čia stebuklo, tai labai pigus papildas, čia yra kalcis ir magnis (santykiu 2:1) plius vitaminas D… Iš esmės čia yra tokia sudėtis, tokios proporcijos ir tokia formulė, kad kalcis pasisavintų į kaulus, užuot plaukiojęs kraujuje ir pridaręs bėdų.

Bet apie tai dar plačiau.

Pažįstu moterų, kurioms šonkauliai lūžo su vyru pašokus valsą, arba kaulai trupa beeinant. Ir istorija, kad ėjo močiutė, griuvo, jai lūžo koja ir jau nebeišėjo iš ligoninės, iš tiesų dažnai yra kiek kitokia: ėjo močiutė, kai beeinant sutrupėjo koja, tada griuvo ir baigtis ta pati.

Viename interviu su LSMU profesore Nijole Savickiene, kai kalbėjomės apie menopauzę, ji pasakė, kad su karščio bangomis iš kaulų išplaunamas kalcis, kad mažėjant estrogenų, apskritai prasideda irimas, ir kad osteoporozė vystosi per 10-15 metų nuo menopauzės pradžios.

Beje, dažniau nuo osteoporozės kenčia moterys, kurių yra smulkūs dailūs kaulai.

Tai dabar, turėdama tokią istoriją, aš norėčiau paklausti tos šeimos gydytojos, kurios interviu prieš metus plaukiojo delfiuose ir kartais vis iškyla, kad kalcio negalime vartoti kartu su magniu, nes jie vienas kitą neutralizuoja. Ir pasakykite tada man, kaip išimti pavyzdžiui, iš pupelių kalcį ir magnį (kurių ten santykis, rašoma,  irgi puikus 1:1)?

Tai, kas nutiko Ene – pats geriausias klinikinis tyrimas, aš vartoju šį papildą prevenciškai ir visiems, ypač visoms rekomenduoju.

https://sveikatoszurnaliste.lt/parduotuve/sveikatai/kal-mag-plus-d-mineralu-maisto-papildas-neolife-180-tab/

O dabar – kaip atsipranda ta osteoporozė (graikiškai tai skamba porėti kaulai). Kaulinis audinys nuolat yra ir atsistato, kol esi jaunas, atsistato greičiau nei yra, o vyresniame amžiuje, ypač moterims, po menopauzės, kai sumažėja estrognų, šis balansas keičiasi: atsistato lėčiau, nei yra. Su karčio bangomis kalcis jis dar ir išplaunamas iš kaulų.

Kaip natūraliai užsiimti prevencija?

Yra trys paprasti dalykai:

Daržovių vaisių dieta ( bent penkios porcijos į dieną)

Miegas

Sportas (ypač jėgos pratimai, svarmenų kilnojimas)

Bet Enei jau tai tikrai nebūtų padėje, ir nieko bloga, kad mes savo organizmui prie viso šito (o galiu lažintis, daugelis iš mūsų to nedaro) padėsime šiuo papildu.

Dabar sukluskit mamos, kurios augina mergaites – kol formujasi kaulai, mes galime padaryti įtaką. Ir geriausia, ką galime padaryti, tai duoti savo mergaitėms KalmagD profilaktiškai, kad sulaukusios menopauzės jos būtų kuo mažiau pažeidžiamos orsteoporozės.

„Kal-Mag Plus D“ mineralų maisto papildas, „NeoLife“, 180 tab.

 

 

 

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
osteoporozės prevencija

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu