Lieknėjimo ir grožės programa (nuo balandžio 1 iki šv. Velykų)

Sveiki mielieji, pristatau 15 dienų „Lieknėjimo ir grožės” programą su funkciniu maistu – NeolifeShake amino rūgščių kokteiliais.

Neolife svorio kontrolės programa:

Pakeiskite du valgymus (pusryčius ir pietus arba pusryčius ir vakarienę) Neolife Shake kokteiliais. Tai patentuotas baltymų mišinys, biologiškai papildytas visomis 22 aminorūgštimis. Tarp jų ir šakotosios grandinės aminorūgštimis – leucinu, izoleucinu ir valinu – liesųjų raumenų išsaugojimui.

Svarbu! Ypatingas protogard procesas apsaugo aminorūgštis ir didina maistinę vertę. Plius, šis mišinys papildytas 26 svarbiausių vitaminų ir mineralų kompleksu.

Kiekviename pakelyje yra 5 gramai patentuoto skaidulų mišinio iš sojų (nemodifikuotų), avižų ir kampuotosios pupenės.

Kiekvienoje porcijoje idealus baltymų – riebalų – angliavadenių santykis. Ir tik 180 kcal, jei plaksime su vandeniu, o jei su nugriebtu ar augaliniu pienu – 250 kcal.

Dar paminėsiu, kad šis maisto pakaitalas (tai net nėra papildas) yra paremtas glikemijos kontrolės reakcija, ir labai tinka „reguliuoti” cukraus kiekiui kraujyje, tad tinka diabetikams ir daugeliui žmonių, kurių cukraus rodiklis artėja prie pavojingos ribos.

Programa paremta penkiais maitinimais:

Pusryčiai – Neolife Shake kokteilis (ir Provitality plus pakelis, kas užsisakysite)

Priešpiečiai – sveikas lengvas užkandis (arba Neolife Bar batonėlis)

Pietūs – Neolife Shake kokteilis

Pavakariai – sveikas lengvas užkandis (arba Neolife Bar batonėlis)

Vakarienė – ant grotelių kepta ar lengvai garinta mėsa, žuvis, omletas (ar augalinis baltymų šaltinis, jei esate vegetaras) ir daržovės.

Priešpiečiams ir pavakariams rekomenduojama rinktis Neolife Tea arbatą, kuri:

  • suteikia energijos
  • mažina alkio jausmą
  • aktyvina smegenų veiklą
  • degina visceralinius riebalus
  • mažina streso lygį, nes papildyta augalais adaptogenais.

Kodėl lieknėjimo ir grožės programa?

Todėl, kad jau po dviejų savaičių beveik visiems išryškėja šalutinis poveikis: labai pagražėja ir pastangrėja veido ir kūno oda, sustiprėja plaukai ir nagai. Nes kasdien gaudami dvi porcijas tobulo 22 aminorūgščių ir 26 vitaminų ir mineralų rinkinio, mes pamaitiname kiekvieną kūno (žinoma, ir veido odos) ląstelę.

Ar tai brangu? Kaip skaičiuoti kainą?

Iš tiesų iš kasdienės programos kainos reiktų išskaičiuoti pusryčius, pietus ir dvi kavos pertraukėles, tad kartais, ypač, kas valgote ne namuose – galima ir sutaupyti. Na o laiko tai tikrai sutaupo.

Kaip tai vyks?

Visi įsigiję paketus, į savo el.paštą gausite vebinaro įrašą, kuriame biologas R. Liberio labai detaliai pristato šią Neolife mokslininkų sukurtą programą ir jos vertę.

Visi apsijungsime į uždarą FB grupę, kurioje kasdien gausite vertingo turinio ir kur dalinsimės savo užkandžių ir vakarienės idėjomis, mokysimės sveikų patiekalų receptų.

Šioje grupėje vyks sveikatos arbatėlės ir įvairių sričių specialistų paskaitos ir praktikos (kvėpavimo, mankštos, tapingo, emocinio valgymo suvaldymo ir pan.)

Ir visa tai – jums nemokamai! Programos dalyviai tik nusiperka sau produktus.

JŪSŲ PATOGUMUI TRYS PASIŪLYMAI:

I MINI: 2 Neolife Shake kokteiliai (vanilės ir uogų-grietinėlės skonio plius NeolifeTea arbatos mišinys (169, 60 eur.)

II MIDI: 2 Neolife Shake kokteiliai (vanilės ir uogų-grietinėlės skonio plius NeolifeTea arbatos mišinys plius Provitality plus mėnesiui laiko  (223,60 eur.)

III MAXI (norintiems sutaupyti laiko): 2 Neolife Shake kokteiliai (vanilės ir uogų-grietinėlės skonio plius NeolifeTea arbatos mišinys plius Provitality plus mėnesiui laiko plius sveikas užkandis NeoLifeBar  (271,40 eur.)

Norintiems dar sutaupyti!

Jei jums „prie dūšios” apskritai sveikatinimosi programa ir maistinių medžiagų terapija, siūlome pirkti tiesiai iš gamintojo ir sutaupyti 15-20 procentų:

Prisijungimo anketa čia:

Arba kreipkitės į žmogų, kuris jus pakvietė.

Na ką, keliaujam:)))

Linkėdama sveikatos ir grožio,

jūsų Nijolė

 

 

 

 

 

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu