Kokia poza gerti piliules (ir ką daryti, kad jos greičiau patektų į ląstelę)

Naujame Johnso Hopkinso universiteto tyrime ( plačiau apie jį čia) nustatyta, kad nuo mūsų kūno padėties priklauso, per kiek laiko ištirps tabletė skrandyje ir pateks į plonąjį žarnyną, tai yra pradės veikti.

Komanda išbandė keturias laikysenas. Tabletes gerti gulint ant dešiniojo šono buvo geriausia – tabletės buvo siunčiamos į giliausią skrandžio vietą, tad tirpimas buvo 2-3 karto greitesnis nei stovint vertikaliai ar gulint ant nugaros. Blogiausia buvo gerti tabletes, gulint ant kairiojo šono. Komanda buvo labai nustebusi paaiškėjus, kad tabletė, geriama gulint ant dešinio šono, ištirpsta per 10 minučių, stovint tai gali užtrukti 23 minutes, o, kai gulima ant kairio šono, procesas trunka daugiau nei 100 minučių (tai yra net 10 kart ilgiau, nei gulint ant dešinio šono).

„Pagyvenusiems, sėdintiems ar gulintiems lovoje ligoniams, – sakė tyrėjai, – gali turėti didžiulį poveikį, ar jie sukasi į dešinę ar į kairę pusę”

Kūno pozos, geriant tabletes, poveikis tyrėjų buvo prilygintas skrandžio ligų, tokių kaip diabeto ar Parkinsono ligos sukeltos gastroparezės, poveikiui

Tačiau tai dar ne viskas.

Netgi jei tabletės ar piliulės trumpiau tirpsta skrandyje, dar svarbiau, kaip jų turinį įsisavina ląstelė.

Dar praėjusio amžiaus penktame dešimtmetyje Holivudo presbiterionų ligoninės mokslininkai padarė išvadą (plačiau apie tai ir Neolife išskirtinumą galite peržiūrėtišiame vebinare), kad veikliųjų medžiagų įsisavinimas priklauso nuo ląstelės membranos būklės.

Ir kad pacientams skyrus gerųjų riebalų (lipidų sterolių) preparatą iš kviečių gemalų, sojos luobelių ir ryžių sėlenų, veikliųjų medžiagų įsisavinimas ir šalutinių medžiagų utilizacija per labai trumpą laiką (vos keturias savaites) padidėja 50 procentų,

Šio atradimo pagrindu 1958-taisiais metais buvo sukurtas pirmasis pasaulyje, revoliucinis ir iki šiol neturintis analogų  natūralus papildas iš maisto su lipidais ir steroliais – Formula IV ir Formula IV plus arba tyras lipidų ir sterolių mišinys Tre en en…

Vėliau šiuos tyrimus patvirtino ir Texaso universitetas.

Šis lipidų sterolių mišinys daro ląstelių membraną pralaidžią, taip mes sustirptiname ne tik maisto, maistinių papildų, bet ir vaistų įsisavinimą, vadinasi, kalbant apie vaistus, mums gali pakakti mažesnių dozių (o tai tolygu  mažesniam šalutiniam poveikiui).

Ir jei manęs kas klausia, na gerai, tai nuo ko man pradėti sveikatintis, aš sakau: nuo žarnyno ir šio unikalaus papildo: Tre en en, arba jo pagrindu sukurtų multivitaminų Formula IV (su geležimi) arba Formula IV Plus (be geležies).

Ai, beje, ir trečias dalykas, neužgerkite maisto, papildų ar vaistų kava, tai irgi menkina jų įsisavinimą…

Nijolė

Sveikatos žurnalistė

 

 

 

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu