Kiek REIKIA vartoti papildus? (ir kvietimas įsigyti savo sveikatos parduotuvę už 1 eurą)

Dažnai sulaukiu klausimo, kiek REIKIA vartoti papildus?

Šis iš pažiūros paprastas klausimas vertas platesnio atsakymo, kuris nėra vienareikšmiškas.

Bet pabandysiu kiek praplėsti šią sritį.

Pirma, labai svarbu suvokti, kad papildai nėra vaistai, jie yra mūsų maisto papildymas.

Tad atsakyti į tokį klausimą norėčiau keliais klausimais:

🍏 Pirma, kas yra jūsų ir jūsų šeimos narių lėkštėje? Ar ten pakanka kasdien vaisių, uogų, daržovių, kopūstų, švarios saugios riebios jūrinės žuvies?

🍏Antra, ar jūs manote, kad tikrai ląstelės gauna visas reikiamas maistines medžiagas, kad galėtų tinkamai funkcionuoti?

🍏Trečia, kaip jūs jaučiatės?

Tad jei į maisto papildą žiūrėsite, kaip į MAISTĄ, tai sakyčiau – nuolat.

🍏🍏🍏

Tada klausimas „KIEK REIKIA VARTOTI PAPILDUS”, SKAMBĖTŲ TAIP – „KIEK ILGAI REIKIA GERAI MAITINTIS, IR KADA JAU DARYTI PERTRAUKĄ NUO MORKŲ, KOPŪSTŲ, ŠILAUOGIŲ IR PAN…”

BET … šis atsakymas tinka tik tada, kai jūsų papildas yra pagamintas iš mūsų mitybos grandinės, iš visaverčio maisto, vadinamasis „whole food”.

Ir tik tada, kai dozės yra saugios, o maistinės medžiagos vitaminai ir mineralai yra tarpusavyje suderinti tinkamais kiekiais, kad vienas kito neblokuotų…

O blokuoti tikrai gali, todėl yra toks naujas terminas “smart nutrition” arba “išmanieji papildai”, kuriuos sukurti paasitelkiamas mokslo menas.

Parodysiu jums vieną papildą ir papasakosiu jums jo kūrimo istoriją, kaip iliustraciją.

Štai papildas Carotenoid complex, pagamintas iš pomidorų, morkų, paprikų, braškių, persikų, abrikosų, špinatų – iš maisto išimtos tik veikliosios biologiškai aktyvios medžiagos – 15 skirtingų karotenoidų (jums gal labiausiai girdėti būtų liuteinas ir zeaksantinas), ypač svarbūs akių sveikatai.

Pašniukštinėti ir įsigti galite čia:

https://sveikatoszurnaliste.lt/parduotuve/sveikatai/carotenoid-complex-karotenoidu-maisto-papildas-neolife-90-tab/

Mokslininkai kūrė šį produktą 7-eris metus, nes pastebėjo, kad padidinus vieno karotenoido dozę, mažėja kito veikimas. Kol buvo pasiektas optimalus visų veikliųjų medžiagų efektas.

Šiam papildui yra skirtas atskiras puslapis:

www.carotenoidcomplex.com

Su juo pasiekiami stulbinami rezultatai tiek imuniteto stiprinimui, tiek, tarkime, akių sveikatai.

Bet kas garantuos, kad visi papildų gamintojai taip elgiasi?

🍏🍏🍏

Antra, labai svarbu, ar tai papildas ar preparatas ( kai skiriama didžiulė tam tikros maistinės medžiagos ar vitamino bei mineralo dozė)  gydymo tikslais, ir tada jau geriau prižiūrint jūsų gydytojo ar kito specialisto.

🍏🍏🍏

Tarkime, resveratrolis. Nuostabus jaunystės eliksyras, mano mėgstamiausias papildas, dabar labai “ant bangos” ir jo parduodama labai daug įvairiausiomis dozėmis ir net labai didelėmis, tokiomis, kaip gamtoje negausime.

Galite nepriimti už gryną pinigą, bet radau keletą įdomių tyrimų, kad didelės ir mažos resveratrolio dozės veikia skirtingai.

Štai mažomis dozėmis vartojamas resveratrolis teigiamai veikia kraujo spaudimą, širdies sveikatą, pagerina širdies skilvelių atsigavimą po išemijos, miokardo infarkto ir panašiai.

Tuo tarpu vartojant dideles dozes, resveratrolis stabdo naviko augimą, tačiau tuo pačiu padaro kai kurios žalos, tai yra slopina RNR, DNR ir baltymų sintezę, blokuoja ląstelių dauginimąsi, mažina žaizdų gijimą, endotelio ląstelių augimą ir taip toliau.

Tyrimai štai čia:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2990065/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24731650/

Taigi, tokiu atveju, preparatą jau reikėtų vartoti kaip vaistą, gydytojui ar specialistui paskyrus ir prižiūrint.

Taigi, maistinių medžiagų terapija yra labai sudėtingas mokslas, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą partnerį – papildų gamintoją, kuriuo būtų galima pasitikėti.

🍏🍏🍏

Kas norėtų toliau gilintis į maistinių medžiagų terapijos meną ne tik teoriškai, bet išbandyti praktiškai, kviečiu tapti didmeniniu Neolife gamintojo vartotoju, įsigyti savo parduotuvę už 1 eurą, sutaupyti perkant premium klasės produktus tiesiai iš gamintojo, gauti mano asmenines konsultacijas, įsilieti į pozityvių žmonių bendruomenę, tobulinti savo žinias vebinaruose, konferencijose ir, žinoma, turėti geresnę sveikatą.

Prisijungimo nuoroda čia:

https://neolifeshop.com/create_account.php?type=reseller&sponsor=57-442476

Prisijungusių iki Naujų metų laukia 20 eurų vertės dovana: dvi mano knygos “Špylkos ir šlepetės” bei “Kanarėlė persike”.

Iki pasimatymo

Nijolė Koskienė

Sveikatos žurnalistė

P.S. Turite klausimų? Susisiekime.

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu