Kelionių maistinėlė arba TOP 5 papildai jūsų ramioms atostogoms

🍏🍏🍏
Kai išsiruošiame į kelionę, daugelis pasiima savo vaistinėlę (priešuždegiminių vaistų, nuo skausmo, nuo viduriavimo ar vidurių užkietėjimo, arba jei susirgtume, pasigaustume kokį virusą ir pan).
Aš visada turiu ir rekomenduoju pačių svarbiausių papildų maistinėlę. Štai mano maistinių medžiagų penketukas.

🍏🍏🍏
1. Gerosios žarnyno bakterijos. Geriausia pradėti vartoti jau mėnesį ant bent kelias savaites prieš kelionę, kad pagerintume mikrobiomą, sustiprintume imunitetą. Jos nepamainomos suviduriavus, apsinuodijus ar, priešingai, užkietėjus viduriams. Kai renkatės probiotikus, žiūrėkite kad būtų šios dvi padermės: Acidophilus lactobacilus ir Streptococcus thermophilus.
Mano rekomendacija šta čia.
Beje, nemažai daliai žmonių kelionėje užkietėja viduriai, kartais net kelioms dienoms ar net visai savaitei. Tokiems labai rekomenduojama pradėti gerti gerąsias žarmyo bakterijas didesnėmis dozėmis jau prieš kelionę, o ir kelionės metu.
🍏🍏🍏
2. Magnis. Tęsiant apie vidurių užkietėjimą (dažnai psichosomatinį, kaip svetimų tualetų baimė ar pasikeitus maistui), būtinai turėkite magnio. Svarbu, kad jis būtų kelių formų, kaip antai magnio citratas, kuris padės žarnyno judesiams ir magnio glicinatas (apskritai padidins magnio kiekį organizme). Jis atpalaiduos ne tik vidurius, bet kraujagysles (kelionių metų širdis ir kraujagyslės turi didesnį, nei įprastai krūvį), mūsų nervų sistemą, raumenis, padės geriau išsimiegoti.
Mano rekomendacija – magnesium complex – įspūdingas trijų magnių mišinys su augaliniais magnio šaltiniais (burokėliais, lapiniais kopūstais,. ridikėliais, brokoliais) štai čia.
🍏🍏🍏
3. Sorbentas. Tai yra medžiaga, gebanti surinkti toksines medžiagas, labai svarbu apsinuodijus, dažniausiai maistu, o kartais ir alkoholiu. Tai galėtų būti anglies preparatas (liaudiškai „angliukai”), bet efektyviausias – silicio dioksidas, kuris geba surinkti toksinus, taršalus, net sunkiuosius metalus ir saugiai išvesti juo iš organizmo.
Mano rekomendacija – multivitaminų papildas su silicio dioksidu čia:
🍏🍏🍏
4. Flavonoidų kompleksas, jei pajuntate beprasidedantį pūslės uždegimą ar slogą, ima perštėti gerklė, jaučiate peršalimo simptomus. Flavonoidai – tai veikliosios medžiagos, esančios mėlynos, violetinės, bordo spalvos uogose, vaisiuose, daržovėse. Visi žinome liaudišką priemonę nuo pūslės uždegimo – spanguoles.Tačiau kelionėje vargu ar gausime ties spanguolių, tad kirskime kiek galime flavonoidų tablečių, kapsulių, gėrimo ar miltelių pavidalu. Daugybę kartu esu patytusi ir aš, ir mano klientai, kai sugėrus ar sučiulpus didesnį kiekį šių maistinių medžiagų, kitas rytas išauštas sveikas ir kelionė nesugadinta.
Mano rekomendacija čia:
🍏🍏🍏
5. Vitaminas C (su bioflavonoidais). Nors atrodytų, kad vasarą mums vitamino C netrūksta, bet būtent kelionėse mes dažnai ir negauname pakankamai vaisių, uogų, daržovių. C vitaminas apsaugos mūsų odą, didins kolageno gamybą, stiprins imuninę sistemą, padės atsistatyti visiems audiniams. Geriau rinktis prolonguotą vitaminą, kuris pamažu žarnyne atsipalaiduos 6-8 val.
Mano rekomendacija – natūralus vitaminas C su citrusiniais bioflavonoidais, malpigijų uogomis, erškėtuogėmis čia:
Nijolė, sveikatos žurnalistė
🍏🍏🍏
Daugiau skaitykite:
www.sveikatoszurnaliste.lt
Norintiems sutaupyti ir pitkti tiesiai iš gamintojo – registracija čia:
Turite klausimų, susisiekime
868778158

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu