Kaip atsiauginti naują kūną?

Chirurgai seniai žino, kad pašalinus 80 proc.kepenų jos gali ataugti per du mėnesius.

Kas penkiolika metų užsiauginame naują širdį, mūsų kaulai yra dvejų metų senumo, plaučiai ir oda gali būti nuo 2 iki 4 savaičių amžiaus, žarnynas pakeičia savo ląsteles per 3 dienas, užtat net trijų dienų detokso programa gali būti labai efektyvi…

Senstame tuomet, kai mūsų kūnas netenka gebėjimo atsinaujinti, kai senų ir mirštančių ląstelių nepakeičia naujos.

Kaip priversti ląsteles atsinaujinti, kad jos augintų tik sveikas ir gyvybingas naujas ląsteles?

Visa tai slypi holistiniame požiūryje į žmogaus kūną:

  1. Kai mes detoksikuojame kūną nuo įvairiausių teršalų, ypač sunkiųjų metalų
  2. Kai atnaujiname žarnyno mikrobiomą
  3. Kai naudojame tam tikras maistines medžiagas, kurios aktyvuoja mūsų DNR kodus
  4. Kai pasinaudojame naujausiais neuromokslo atradimais, kurie kalba apie mūsų minčių, mūsų žodžių galią…

🍏🍏🍏

Man įstrigo vienas jaunų gydytojų tyrimas, kurį jie atliko su savo pacientais, turinčiais labai rimtų klinikinių diagnozių puokštę, kuriems jau reikėtų skirti intervencinį ar medikamentinį gydymą…

Prieš skirdami tradicinį gydymą, jie šiems savo pacientams paskyrė mėnesio detoksikacijos programą. Ir padarė sukrečiančią išvadą, kad po to mėnesio 50 procentų pirminių diagnozių pasikeitė. “Vadinasi, mes būtume juos gydę ne nuo tų ligų, ir taip paprastai elgiamės!”, – buvo šokiruoti jauni gydytojai.

🍏🍏🍏

Iš tiesų daugybė tyrimų, atliekamų ir su žmonėmis, ir su pelėmis, įrodo, kad sugydžius žarnyną ir atstačius mikrobiomą, dingsta astma, alergijos, kitos kvėpavimo takų problemos, sinusitai, gerėja mūsų širdies ir kraujagyslių sveikata, smegenų funkcijos. Su išbalansuota mikrobioma susijusios daugelis autoimuninių ligų, diabetas, nutukimas.

Daugelį šių problemų mokslininkai sieja su chronišku uždegimu, tačiau jo šaknys slypi mūsų žarnyno disbalanse.

Ne mažiau svarbus šių dienų iššūkis – toksinai, ypač sunkieji metalai, kurie metų metais kaupiasi mūsų organizme. Ir labai svarbu išmokti, kaip galime natūraliais būdais pakelti toksinus, sunkiuosius metalus ir saugiai išvesti juos iš organizmo. Kokios maistinės medžiagos ir kokios praktikos geba detoksikuoti mūsų ląstelę, atstatyti pavargusias kepenis.

🍏🍏🍏

Šiais laikais kaip niekada labai svarbu apsiginkluoti  šia naujausia informacija  ir apginkluoti ja savo artimuosius ilgesniam ir sveikesniam gyvenimui.

Todėl kviečiu į 4 savaičių Kūno atnaujinimo programą, kuri gali padėti ne tik užkirsti kelią mūsų civilizacijos ligoms, bet net galimai “atsukti ligą atgal”.

🍏🍏🍏

Ko tikėtis?

Paprastai detokso programų dalyviai jau po pirmų trijų sunkesnių dienų pasijunta geriau, o po savaitės ima šviesėti protas, pagerėja smegenų veikla, įgauname daugiau jėgų, energijos, atsikratome potraukio šlamštmaisčiui, cukrui, na o svarbiausia per 21 ar 28 dienas, kaip šioje programoje, mes formuojame naujus įpročius, vedančius į naują kūną, kuris greitai išgyja ir grakščiai sensta…

Priešingai nei oficialioji medicina – holistinis požiūris į kūną žiūri, kaip į sistemą. O tai reiškia, kad negali pagydyti širdies, neišgydęs žarnyno ir smegenų, ir atvirkščiai. Negali iš esmės pagyti, neįgalinęs savo organizmo gydomųjų savybių – pradedant mityba, baigiant mąstymu.

Kaip sako mano gerbiamas Dr. Markas Hymanas, mes save gydome arba sargdiname kiekvienu kąsniu ir kiekvienu žodžiu…

Taigi, mūsų svarbiausia 4 savaičių kūno atnaujinimo programos užduotis bus:

  1. atstatyti jūsų mikrobiomą ir įjungti žarnyno smegenis
  2. detoksikuoti organizmą nuo įvairiausių teršalų ir per ilgus metus susikaupusių sunkiųjų metalų
  3. pamaitinti ląstelę fitonutrientais ir kitomis svarbiomis maistinėmis medžiagomis…
  4. ir svarbiausia, suformuoti naujus įpročius…

🍏🍏🍏

Todėl labai nuoširdžiai kviečiu jungtis į šią 4 savaites truksiančią turtingą paskaitomis ir praktikomis programą, kuri startuos nuo balandžio 8 dienos (pasinaudokite ankstyvųjų paukštelių kaina iki balandžio 1-osios imtinai).

Šis laikas labai palankus organizmo detoksikacijai, nes jau balandį ir gegužę mes galėsime pasinaudoti pirmųjų pavasario augalų galia…

Tad nelaukite, kviečiu jungtis, nuoroda ir detalesnė informacija apačioje:

Registracija į programą čia: https://tinyurl.com/kunoatnaujinimoprograma

Nijolė, sveikatos žurnalistė

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu