Atsukti ligą atgal

Mieste pamačiau plakatą su nuostabiu pavadinimu “Atsuk ligą atgal”. Ir kol ėjau gatve, manyje sukosi įvairiausios mintys, o jei galėčiau atsukti laiką atgal, ką daryčiau kitaip.

Dažnai žmonės sako, kad nieko nekeistų, visa yra pamokos, bet aš tiksliai žinau, ką daryčiau kitaip, jei turėčiau dabartines žinias ir galimybes.

Grįžusi susiradau, kas tai per kampanija ir, kaip ir tikėjausi, tai yra iš tiesų puiki Ligonių kasos ligų prevencijos programa.

Tačiau kartu ir nusiminiau, nes žodis Prevencija vakarų medicinoje vis dar yra laikoma ankstyva diagnostika ir tinkamas gydymas.

Ir tai iš tiesų gera programa, ypač reikalinga onkologinėms ligoms nustatyti. Ir nieko nuostabaus, nes tai yra ligonių ligų kasos kampanija. Akcentuoju, ligonių, kai jau žmogus suserga.

🍏🍏🍏

Bet ką daryti, kad mes nesusirgtume?

Tai jau gyvensenos medicinos sritis.

Kai prieš 12 metų mano sūnus susirgo išsėtine skleroze, gydytojai diagnozavo ligą, ir…paleido mus namo. Į mano klausimą, ką mums dabar daryti, kaip gyventi, ką vartoti, ko vengti, atsakymas buvo vienas – nieko. Laukite antros atakos, po pirmos mes Lietuvoje negydome.

Tai ir buvo tas taškas, kai aš visu savo protu ir širdimi atsigręžiau į gyvensenos mediciną ir štai jau 12 metų studijuoju, skaitau, edukuoju, vedu detoksikacijos grupes, mokausi ir mokau maistinių medžiagų terapijos.

🍏🍏🍏

O jei grįžtant prie pradžios, ką aš daryčiau kitaip ir ką rekomenduočiau bet kuriam žmogui kuo anksčiau, ypač jaunoms moterims, kurios dar tik ketina susilaukti vaikų – stiprinkite savo ir savo būsimų ar jau esamų vaikų imuninę sistemą.

Mat šiais laikais išlikti sveikam – yra vis sunkesnis uždavinys.

Nes, jei turėsite stiprią imuninė sistemą, jūsų organizmas sėkmingai kovos su virusais ir bakterijomis, jo taip lengvai neužklups paslaptingos ir pavojingos ligos.

🍏🍏🍏🍏

Kaip stiprinti tą imuninę sistemą?

Ar pakanka retkarčiai išgerti vitamno C ir D?

Manau ne.

Be sporto, miego, visaverčio maisto, streso valdymo, esminiai uždaviniai stipriam imunitetui yra šie:

  • 🍏pamaitinti ląstelę (suteikti jai visų reikalingų vitaminų, mineralų, augalinės kilmės maistinių medžiagų, riebiųjų rūgščių, amino rūgščių)
  • 🍏detoksikuoti ląstelę (ypač nuo sunkiųjų metalų ir kitų toksiniųmedžiagų)
  • 🍏atstatyti mokrobiomos balansą

Tą, esu įsitikinusi, privalu mokėti nors vienam iš šeimos narių ir dalintis tomis žiniomis su kitais.

Tai gyvensenos medicinos požiūriu yra tikroji prevencija.

O aš kviečiu į savo detoksikacijos grupes.

Kada startuoja nauja, galite pažiūrėti ir prisijungti čia:

🍏🍏🍏

https://detox.sveikatoszurnaliste.lt/

arba čia

🍏🍏🍏

https://detox.sveikatoszurnaliste.lt/pradedam

🍏🍏🍏

Taip pat siūlau jungtis į mano sveikatos žurnalistės grupę ir įsigyti savo asmeninę premium klasės papildų parduotuvę (su kiekvienu susieksiu asmeniškai ir aptarsime jūsų ir jūsų šeimos sveikatinimosi strategiją) bei nuosekliai studijuosime maistinių medžiagų terapijos ir gyvensenos medicinos subtilybes:

https://neolifeshop.com/create_account.php?type=reseller&sponsor=57-442476

🍏🍏🍏

Daugiau mano FB puslapyje, Youtube, Instagrame pavadinimu Sveikatos žurnalistė.

🍏🍏🍏

Stenkitės išlikti sveiki

Jūsų Nijolė

Komentarai

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai

Panašūs straipsniai

Meniu